Cennik

Przeszczep włosów cena

metoda fueCennik przeszczepu włosów

Coraz większym i częstszym problemem wielu osób staje się łysienie lub widoczne ubytki włosów. Chcąc pomóc pacjentom w rozwiązaniu tych problemów, wykonujemy zabiegi transplantacji włosów. Dla wielu klientów cena przeszczepu włosów jest kwestią drugorzędną w drodze do odzyskania utraconego owłosienia. Przedstawiamy jednak orientacyjny cennik zabiegów chirurgicznych i niechirurgicznych wykonywanych w Klinice Kierach.

Wycena indywidualna

Koszt przeszczepu dla uzyskania pięknych włosów jest kwestia indywidualną, ustalaną biorąc pod uwagę rodzaj i grubość włosów oraz wielkość obszaru, na którym będzie wykonywana transplantacja włosów. Cena uzależniona jest także od efektów, które pacjent chce osiągnąć. Po wysłaniu zdjęć tyłu głowy, obu boków oraz okolicy, która wymaga rekonstrukcji owłosienia, ustalany jest wstępny koszt przeszczepu włosów.

Czy warto?

Do wykonywania zabiegów wybierane są wyłącznie sprawdzone urządzenia i narzędzia oraz wysokojakościowe substancje. Ponadto na bezpieczeństwo pacjentów wpływa wiedza i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typów zabiegów.

Skontaktuj się z nami!

Po zapoznaniu się z cennikiem warto skonsultować planowany zabieg bezpośrednio ze specjalistą, który wspólnie z pacjentem wybierze najlepsze rozwiązanie, aby zniwelować problem łysienia. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu bądź skorzystania z formularza online dostępnego w zakładce Kontakt. W razie jakichkolwiek wątpliwości udzielamy specjalistycznych konsultacji oraz odpowiadamy na nurtujące pytania. Zarówno przed, jak i po zabiegu, pacjent może liczyć na opiekę i fachowe doradztwo.Jesteś tutaj: Start / Cennik

PRZESZCZEP włosów małoinwazyjną metodą FUE

Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie i cena zależy od rezultatu jaki chcemy osiągnąć, a ten zależy od rodzaju włosów, ich grubości i ilości w mieszku.  Dlatego najlepszym sposobem na wstępną wycenę jest wypełnienie formularza konsultacji online i przesłanie zdjęć tyłu głowy, obu boków oraz okolicy, która wymaga rekonstrukcji owłosienia. Zdjęcia powinny być wykonane w dobrym oświetleniu, wyraźne.

Cena zabiegu przeszczepu włosów zaczyna się od 7.200 PLN –

istnieje możliwość płatności ratalnej co zmniejsza znacząco początkowy koszt przeszczepu włosów(więcej informacji na dole strony)

Więcej o terapii Przejdź do Konsultacji

Metoda FUE

terapia mezoterapi

Mezoterapia skóry głowy koktajlem witaminowym

Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a niekiedy nawet odrostu nowych. Mezoterapia polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem.

Ceny jednego zabiegu: 350 PLN –

terapia intensywna – 2 razy w miesiącu przez 4-8 tygodni – 700 pln ( cena miesięcznej kuracji) 
terapia profilaktyczna – 1 raz w miesiącu przez 3-6 miesięcy – 350 pln ( cena za jednorazowy zabieg )

Więcej o terapii

Mezoterapia skóry głowy koktajlem peptydowym  Dr CYJ Hair Filler

DR. CYJ HAIR FILLER to produkt przeznaczony do walki z wypadającymi włosami. Innowacyjność tego preparatu polega na jego bogatym składzie, w którym znajduje się 7 peptydów oraz kwas hialuronowy. To co go wyróżnia to opatentowana przez Caregen technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze aż 14 dni po aplikacji!

Koszt jednego zabiegu: 750 PLN –

terapia intensywna – co 2 tygodnie przez 2 miesiące – 2700 pln (pakiet kuracji intensywnej – 4 zabiegi) 
Mezoterapi

terapia osoczem

Terapia OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste, poprawia ukrwienie skóry głowy i dzięki temu stymuluje wzrost włosów.

Ceny zabiegu: 800 PLN –

Więcej o terapii

Mezoterapi

Zobacz efekty
naszej pracy

Masz pytania?

Zapraszamy
do odbycia
darmowej konsultacji
on-line!

Poznaj Cennik Zabiegów